2016-01-23 15:07:18

sparing: Wisła Sandomierz - Sokół Nisko 1-1

Sokół Nisko (zielone stroje) rozegrał już drugi sparing (fot. Natalia Styś / archiwum)
Czwartoligowy Sokół Nisko zremisował 1-1 z Wisłą Sandomierz w kolejnym sparingu przed startem piłkarskiej wiosny.

Pierwszy gol w tym sparingu padł w 10. minucie meczu i to gracze Wisły Sandomierz cieszyli się z prowadzenia.

Wyrównującą bramkę dla Sokoła Nisko zdobył 20 minut później Damian Juda. Po przerwie wynik spotkania nie uległ już zmianie.

W ekipie prowadzonej przez Artura Lebiodę zagrał jeden zawodnik testowany.

WISŁA SANDOMIERZ - SOKÓŁ NISKO 1-1 (1-1)

1-0 Dawid Korona (10)
1-1 Damian Juda (30)

Sokół Nisko: Tomczyszyn - Woźniak, Maciorowski, Wilk, Dyba, Tyczyński, Kobylarz, K. Lebioda, Niedziałek, Serafin, Juda oraz Szpyra, Stelmach, Zawodnik testowany, Stępień, Socha, Kowal, Wojtak, Pałka i Drelich