2011-01-27 22:01:56

sparing: Stal Mielec (juniorzy starsi) - Kolejarz Stróże 1-4

W rozegranym na sztucznej murawie w Dukli sparingu juniorzy starsi Stali Mielec ulegli pierwszoligowej drużynie Kolejarza Stróże 4-1.

Do przerwy utrzymywał się wynik remisowy 1-1, a jedyną jak się okazało honorową bramkę dla młodych Mielczan zdobył Kamil Kołodziej już w 6. minucie spotkania.

Stal Mielec (juniorzy starsi) - Kolejarz Stróże 1-4 (1-1)
Bramka Dla Stali: Kołodziej (6')

Stal Mielec: Kamil Zieliński - Szymon Kardyś, Konrad Stępień, Krystian Wrona, Kamil Pydych - Kamil Tułacz, Łukasz Ciemięga, Kamil Kołodziej, Mateusz Świechowski, Marcin Cygnarowicz - Sebastian Romanek.
W II połowie grali także: Adrian Galary, Karol Kłosiński, Grzegorz Trela, Patryk Kapuściński, Piotr Kozak, Mateusz Wilk, Bartłomiej Krzystyniak, Norbert Miłoś, Jakub Zaskalski, Paweł Domszy.

źródło: Stal Mielec / 90minut.pl