2015-11-28 17:28:31

Siarka Tarnobrzeg rozbiła Znicz w Pruszkowie. Świetny finisz "Siarkowców"

Piłkarze Siarki Tarnobrzeg wygrali w Pruszkowie z tamtejszym Zniczem i w pięknym stylu zamknęli tegoroczne ligowe rozgrywki.

Lepszego zakończenia ligowego grania w tym roku fani Siarki Tarnobrzeg nie mogli chyba sobie wymarzyć. Ich pupile zwyciężyli w Pruszkowie aż 4-0. "Siarkowcy" przerwali serię ośmiu meczów bez porażki Znicza pokazując tym samym ogromny charakter i profesjonalizm. Tarnobrzescy piłkarze pomimo problemów finansowych klubu i sporych zaległości w pensjach sięgnęli po trzy punkty. I to w jakim stylu!

Podopieczni Włodzimierza Gąsiora wyszli na prowadzenie w 23. minucie meczu po rzucie karnym skutecznie egzekwowanym przez Marcina Stefanika. Jeszcze w pierwszej połowie na 2-0 podwyższył Dorian Buczek.

W 56. minucie trzeciego gola dla Siarki Tarnobrzeg strzelił Daniel Koczon, a niedługo później wynik spotkania na 4-0 dla gości efektownym uderzeniem z dystansu Adrian Chłoń.

ZNICZ PRUSZKÓW - SIARKA TARNOBRZEG 0-4 (0-2)

0-1 Marcin Stefanik (23-karny)
0-2 Dorian Buczek (35)
0-3 Daniel Koczon (56)
0-4 Adrian Chłoń (67)

Znicz Pruszków: Misztal - Rackiewicz, Jędrych, Mysiak, Kucharski, Kaczmarek, Machalski, Górka (67. Wiśniewski), Banaszewski, Kociński (63. Stryjewski), Kubicki

Siarka Tarnobrzeg: Pawlus - Stępień, Waleńcik, Stefanik, Kościelny, Koczon (84. Woźniak), Więcek, Stromecki, Domański, Chłoń, Buczek (87. Głaz)

Sędziował: Michał Zając (Sosnowiec). Żółte kartki: Banaszewski - Stefanik, Stromecki