2015-11-22 17:23:03

Okręgowy Puchar Polski: JKS Jarosław drugim finalistą

JKS Jarosław pokonał KS Wiązownica 1-0 w drugim meczu półfinałowym Pucharu Polski na szczeblu okręgu Jarosław. W finale jarosławianie zagrają z Wólczanką Wólka Pełkińska.

Pucharowy mecz w Wiązownicy nie był emocjonującą potyczką. W 77. minucie gospodarze stracili Mateusza Kubasa, który ujrzał czerwoną kartkę i musiał opuścić boisko.

W 83. minucie beniaminek 4 ligi stracił gola. Strzałem zza pola karnego popisał się kapitan JKS Jarosław Bartłomiej Gliniak. Okazało się, że było to trafienie na wagę awansu do finału okręgowego Pucharu Polski.

Finał pomiędzy JKS-em Jarosław, a Wólczanką Wólka Pełkińska odbędzie się na wiosnę.

KS WIĄZOWNICA - JKS JAROSŁAW 0-1 (0-0)

0-1 Gliniak (83)

KS Wiązownica: Michałowicz - Kubas, Luft, Saramak, Bartnik - Misiąg, Halejcio, Sierżęga, Stefan, Czub - Hołub (66. Brzyski).

JKS Jarosław: Cisek - Gliniak, Daszyk, Sokolenko, Kuliga - Oziębło (65. Wróbel), Kukiełka, Kycko, Czyż (87. Kiwior) - Dziedzic, Jamrozik.

Sędziował: Dariusz Michalec (Lubczów). Żółte kartki: Brzyski – Cisek, Kuliga, Wróbel. Czerwona kartka: Kubas (77).