2015-11-21 17:58:29

Horror w Mielcu. Stal Mielec pokonała Polonię Bytom 4-3

Piłkarze Stali Mielec ostatecznie cieszyli się z wygranej, choć momentami było bardzo nerwowo.
Niesamowity przebieg miał rozegrany dziś mecz Stal Mielec - Polonia Bytom. Gospodarze prowadzili już 3-0, by w ciągu trzech minut stracić trzy gole. Ostatecznie jednak zwyciężyli 4-3.

Kibice, którzy dziś zdecydowali się wybrać na stadion Stali Mielec nie mogli narzekać na brak emocji. Padło aż 7 goli, a co najważniejsze górą był podkarpacki zespół.

Wszystko zaczęło się zgodnie z planem. Już w 3. minucie gola na 1-0 dla mielczan strzelił Andreja Prokić, a gdy kilka minut później prowadzenie gospodarzy podwyższył Robert Trznadel (samobój po strzale Bartosza Nowaka) nic nie wskazywało na późniejszy rozwój wydarzeń. Do przerwy zresztą Stal prowadziła trzema golami (trafił jeszcze Michał Bierzało).

Problemy zaczęło się w 75. minucie. Właśnie wtedy gola na 1-3 zdobył Bartłomiej Setlak. W ciągu następnych trzech minut Polonia Bytom przycisnęła i... odrobiła straty. Kontaktową bramkę strzelił Idrissa Cisse, a wyrównał Setlak zdobywając swojego drugiego gola.

Przytomność umysłu na szczęście utrzymali gospodarze. Zaledwie dwie minuty później zwycięskiego gola dla Stali Mielec strzelił Jakub Żubrowski i to drużyna Janusza Białka ostatecznie cieszyła się z trzech punktów.

Zapis relacji na żywo wraz z szczegółowymi statystykami meczowymi takimi jak posiadanie piłki, ilość strzałów itp. znajdziecie klikając w link poniżej.

STAL MIELEC - POLONIA BYTOM 4-3 (3-0)

1-0 Andreja Prokić (3)
2-0 Robert Trznadel (11-samobój)
3-0 Michał Bierzało (34)
3-1 Bartłomiej Setlak (75)
3-2 Idrissa Cisse (77)
3-3 Bartłomiej Setlak (78)
4-3 Jakub Żubrowski (80)

Stal Mielec: Libera - Duda (79. Bożek), Bierzało, Zalepa, Prejs, Nowak, Żubrowski, Żegleń (59. Papka), Cholewiak, Prokić (86. Marciniec), Getinger

Polonia Bytom: Trznadel - Broniewicz (69. Pączko), Radkiewicz (53. Kutarba), Malec, Zalewski, Lika (74. Rylukowski), Mróz, Michalik, Setlak, Cisse, Michalak