2015-11-21 14:06:17

Siarka Tarnobrzeg przegrała z Puszczą Niepołomice

Piłkarze Siarki Tarnobrzeg przegrali przed własną publicznością z Puszczą Niepołomice 0-1.

Jedyny gol w tym spotkaniu padł w 40. minucie spotkania po niepewnej interwencji Przemysława Janowskiego. Golkiper Siarki Tarnobrzeg wypuścił piłkę z rąk po dośrodkowaniu jednego z zawodników gości, a Dominik Maluga wpakował piłkę do siatki.

Podopieczni Włodzimierza Gąsiora kończyli to spotkanie w dziesiątkę po tym jak w 81. minucie czerwoną kartką za ostry faul ukarany został Tomasz Przewoźnik.

"Siarkowcy" najlepsze okazje na gola mieli w pierwszej połowie, jeszcze przy stanie 0-0. Najpierw w poprzeczkę trafił Maciej Domański, a później niewiele pomylił się Daniel Koczon. Później przeważali gracze Puszczy Niepołomice, którzy w drugiej połowie kilkukrotnie byli blisko podwyższenia.

Dla Siarki Tarnobrzeg była to pierwsza porażka przed własną publicznością po sześciu kolejnych spotkaniach bez przegranej.

SIARKA TARNOBRZEG - PUSZCZA NIEPOŁOMICE 0-1 (0-1)

0-1 Dominik Maluga (40)

Siarka Tarnobrzeg: Janowski - Kościelny, Waleńcik, Stępień, Suchecki (72. Korzępa), Stromecki, Stefanik, Więcek (65. Przewoźnik), Domański, Koczon (85. Woźniak), Martuś (70. Buczek)

Puszcza Niepołomice: Sobieszczyk - Furtak, Abramowicz, Lepiarz, Mikołajczyk, Kotwica, Stepankow (68. Uwakwe), Sojda (85. Wieczorek), Maluga (90+2. Czaja), Gębalski (68. Łaczek)

Sędziował: Konrad Kiełczewski (Białystok). Żółte kartki: Suchecki - Furtak, Stepankow. Czerwona kartka: Przewoźnik (81, ostry faul)