2015-11-14 17:47:29

Siarka Tarnobrzeg wygrała u siebie z Polonią Bytom [WIDEO, BRAMKI]

Siarka Tarnobrzeg pokonała przed własną publicznością niżej notowaną Polonię Bytom 2-1.

Siarka Tarnobrzeg bardzo rzadko przegrywa na własnym stadionie. W obecnym sezonie 2 ligi poległa tylko raz.

W meczu z Polonią Bytom gospodarze wyszli na prowadzenie w 42. minucie. Marcin Stromecki strzałem z 15 metrów bezlitośnie wpakował piłkę do bramki przyjezdnych.

W 66. minucie Siarka podwyższyła prowadzenie. Autorem bramki był Daniel Koczon.

Trzy minuty później było już 2-1. Kontaktową bramkę dla bytomian zdobył Jacek Broniewicz. Siatka dowiozła rezultat do końcowego gwizdka i mogła się cieszyć z ósmego zwycięstwa w seoznie.

Zapis szczegółowej relacji na żywo oraz rozbudowane statystyki meczowe znajdziecie klikając w link poniżej.

SIARKA TARNOBRZEG - POLONIA BYTOM 2-1 (1-0)

1-0 Stromecki (42)
2-0 Koczon (66)
2-1 Broniewicz (69)

Siarka Tarnobrzeg: Janowski - Kościelny, Waleńcik, Stępień, Suchecki, Więcek (90. Mandzelowski), Stefanik, Stromecki, Domański (88. Korzępa), Koczon (83. Chłoń), Martuś (62. Buczek)

Polonia Bytom: Michalak - Trznadel, Broniewicz, Malec, Radkiewicz (46. Michalak), Lika, Zalewski (69. Zieliński), Setlak, Lachowski, Pączko (55. Cisse), Michalik (87.Rylukowski)

Sędziował: Sebastian Tarnowski (Wrocław). Żółte kartki: Radkiewicz, Pączko, Lika, Lachowski