2015-11-11 15:57:26

Kolbuszowianka wypunktowała Wisłoka Wiśniowa. Trzy asysty Jakuba Saja

Piłkarze Kolbuszowianki (w czarnych strojach) pokonali Wiśniową 3-0 (fot. Natalia Styś / archiwum)
Kolbuszowianka Kolbuszowa wygrała 3-0 z Wisłokiem Wiśniowa w meczu 15. kolejki rozgrywek 4 ligi podkarpackiej.

Pierwszy gol w tym spotkaniu padł w samej końcówce pierwszej połowy. Jakub Saj zagrał do Daniela Fryca, a ten umieścił piłkę w siatce dając prowadzenie miejscowym.

Na 2-0 dla Kolbuszowianki Kolbuszowa podwyższył w 71. minucie Jakub Mokrzycki. Również tym razem w roli podającego wystąpił Jakub Saj, który rozgrywał dziś bardzo dobre spotkanie.

Wynik spotkania ustalił 10 minut później rezerwowy Tomasz Paśko i - kolejny raz - asystował mu Jakub Saj.

KOLBUSZOWIANKA KOLBUSZOWA - WISŁOK WIŚNIOWA 3-0 (1-0)

1-0 Daniel Fryc (45+1)
2-0 Jakub Mokrzycki (71)
3-0 Tomasz Paśko (81)

Kolbuszowianka Kolbuszowa: Kozioł - Płoch, Dec, Mokrzycki, Skowron, Dziedzic (74. Dziedzic), Saj, D. Fryc (67. Paśko), Guzior, Zaskalski (82. Nowak), Korab (87. Szydło)

Wisłok Wiśniowa: Pociask - Kozubek, Kuta, Salamon, Zajchowski, Zimny (60. Długosz), Bernacki, Sajdak, Boruta, Złotek, Pietrasiewicz (60. Stanisz)

Żółte kartki: Guzior - Złotek, Barnacki, Boruta. Czerwona kartka: Płoch (85, faul bez piłki)