2015-10-31 18:45:03

Stal Mielec - Wisła Puławy 2-0. Lider wraca do Mielca! [WIDEO, BRAMKI]

Stal Mielec pokonała Wisłę Puławy 2-0 i znów jest liderem 2 ligi. Zobaczcie bramki z tego spotkania.

Podopieczni Janusza Białka, by wrócić na szczy drugoligowej tabeli potrzebowali tylko jednej kolejki. Dziś wygrali z Wisłą Puławy i znów są liderem.

Pierwszego gola dla Stali Mielec zdobył w 31. minucie Mateusz Cholewiak. Wynik spotkania na 2-0 ustalił chwilę po przerwie Serb Andreja Prokić.

STAL MIELEC - WISŁA PUŁAWY 2-0 (1-0)

1-0 Mateusz Cholewiak (31)
2-0 Andreja Prokić (47)

Stal Mielec: Libera - Sulewski, Zalepa, Duda, Papka, Prejs (77. Bożek), Żubrowski (86. Ślęzak), Nowak, Cholewiak, Prokić (90. Herda), Żegleń (88. Marciniec)

Wisła Puławy: Penkowec - Turzyniecki (64. Sedlewski), Gusocenko, Budzyński, Litwiniuk (46. Słotwiński), Pożak (46. Olszak), Maksymiuk, Głaz, Wiejak (64. Niezgoda), Szczotka, Nowak

Sędziował: Konrel Paszkiewicz (Wrocław). Żółte kartki: Zalepa - Turzyniecki, Głaz, Maksymiuk