2015-09-12 23:17:23

"Stalówka" zremisowała z ostatnią w tabeli Polonią Bytom

Stal Stalowa Wola zremisowała 1-1 z Polonią Bytom w wyjazdowym meczu 8. kolejki 2 ligi.

Na pierwszego gola kibice musieli czekać aż do 56. minuty. Właśnie wtedy piłkę w polu karnym dostał Marcin Lachowski i pokonała bramkarza "Stalówki".

Goście odpowiedzieli bardzo szybko, bo już dwie minuty później. Wyrównującego gola dla Stali Stalowa Wola strzelił Michał Bogacz.

Podopieczni Jaromira Wieprzęcia rozegrali w tym sezonie cztery spotkania poza domem i w żadnym z nich nie zdobyli kompletu punktów.

POLONIA BYTOM - STAL STALOWA WOLA 1-1 (0-0)

1-0 Lachowski (56)
1-1 Bogacz (58)

Polonia Bytom: Wiśniewski - Michalak, Broniewicz, Malec, Kutarba, Mańkowski (80. Lika), Zalewski (77. Zieliński), Setlak, Lachowski, Krysian (63. Michalik), Cempa (59. Cisse)

Stal Stalowa Wola: Wietecha - Bartkiewicz, Wawrzyński, Bogacz, Kowalski, Jabłoński (76. Stelmach), Giel (77. Kantor), Kachniarz, Łanucha, Mikołajczak, Oziębała (69. Płonka)

Sędziował: Sebastian Tarnowski (Wrocław). Żółte kartki: Zalewski, Broniewicz - Kowalski, Wawrzyński. Widzów: ok. 1000