2015-08-30 09:01:21

KS Wiązownica ograł Kolbuszowiankę. Trzecie zwycięstwo beniaminka

KS Wiązownica (biało-czerwone stroje) pokonała Kolbuszowiankę 2-0 (fot. Natalia Styś)
Piłkarze KS Wiązownica odnieśli trzeci zwycięstwo w tym sezonie pokonując Kolbuszowiankę 2-0.

Pierwszy gol dla beniaminka padł w 34. minucie, a jego autorem był Bartosz Wróbel.

Wynik spotkania na 2-0 dla KS Wiązownica ustalił kilkanaście minut przed końcem spotkania Mateusz Hołub.

Dla graczy z Wiązownicy była to już trzecia wygrana w piątym spotkaniu tego sezonu. Kolbuszowianka natomiast po dobrym początku ligi przegrała drugi raz z rzędu.