2015-08-29 22:08:09

Karpaty Krosno zremisowały z JKS-em Jarosław

Piłkarze Karpat Krosno (jasnoniebieskie stroje) zremisowała z JKS-em Jarosław (fot. Marcin Pirga)
Karpaty Krosno zremisowały u siebie z JKS-em Jarosław 1-1 w meczu 6. kolejki 3 ligi lubelsko-podkarpackiej.

Piłkarze Karpat Krosno objęli prowadzenie w 8. minucie meczu. Jarosław Piątkowski zagrał do Patryka Kapuścińskiego, a ten efektownym uderzeniem z 18 metrów pokonał Piotra Ciska.

JKS Jarosław wyrównał w 18. minucie po pięknym trafieniu Kacpra Ropa, który w zamieszaniu podramkowym uderzył przewrotką nie dając szans bramkarzowi Karpat.

Zapis szczegółowej relacji na żywo znajduje się w linku poniżej.

KARPATY KROSNO - JKS JAROSŁAW 1-1 (1-1)

1-0 Kapuściński (8)
1-1 Rop (18)

Karpaty Krosno: Stępień - Kapuściński, Jarząb, Chmielowski, Sikorski - Piątkowski, Krzysztoń (70. Buczek), Nikanowycz, Sipierski, Telesz (56. Kasza) - (90. Fundakowski)

JKS Jarosław: Cisek - Kuliga, Sokolenko, Daszyk, Gliniak, Kukiełka, Kycko (67. Fedor), Oziębło (90. Czyż), Raba (90. Pawlak), Rop (67. Soczek), Dziedzic

Sędziował: Arkadiusz Łaszkiewicz, Rafał Łyś, Piotr Lipczuk( Zamość) Żółte kartki: Nikanowycz. Widzów: ok. 700.