2015-08-08 22:58:45

Siarka Tarnobrzeg zremisowała ze Zniczem Pruszków [WIDEO, BRAMKI]

Piłkarze Siarki Tarnobrzeg zremisowali 1-1 ze Zniczem Pruszków w meczu 2. kolejki rozgrywek 2 ligi.

Na pierwszego gola kibice, w piekielnym upale, czekać musieli aż do 72. minuty. Właśnie wtedy na listę strzelców wpisał się Szymon Martuś.

"Siarkowcy" z prowadzenia cieszyli się jednak zaledwie kilka minut. Gracze Znicza Pruszków odpowiedzieli trafieniem Macieja Mysiaka.

Strzelec bramki dla gości bardzo blisko szczęścia był na pięć minut przed końcem spotkania - piłka po jego uderzeniu trafiła w słupek.

SIARKA TARNOBRZEG - ZNICZ PRUSZKÓW 1-1 (0-0)

1-0 Martuś (72)
1-1 Mysiak (76)

Bramki z meczu:

Siarka Tarnobrzeg: Kamil Beszczyński - Tomasz Przewoźnik, Kamil Kościelny, Konrad Stępień, Krzysztof Suchecki - Kamil Jakubowski (58. Jakub Więcek), Mariusz Korzępa (66. Marcin Stromecki), Marcin Stefanik, Maciej Domański, Sebastian Mandzelowski (78. Adrian Chłoń) - Szymon Martuś

Znicz Pruszków: Piotr Misztal - Marcin Rackiewicz, Arkadiusz Jędrych, Maciej Mysiak, Michał Kucharski - Mateusz Stryjewski, Michał Danilczyk, Maciej Machalski (67. Arkadiusz Górka), Bartosz Wiśniewski (46. Krzysztof Kopciński), Maksymilian Banaszewski (90. Jakub Przybyła) - Przemysław Kita

Sędziował: Jacek Lis (Katowice). Żółte kartki: Stępień, Stefanik, Kościelny - Danilczyk