2015-08-01 16:09:19

sparing: Resovia - Unia Tarnów 2-0

Piłkarze Resovii wygrali 2-0 z Unią Tarnów w ostatnim sparingu przed startem sezonu 2015/2016.

Obydwa gola dla "Pasiaków" padły w drugiej połowie. Najpierw do siatki trafił Damian Rusiecki, a kwadrans później wynik spotkania ustalił Adrian Mołdoch.

Resovia mogła to spotkanie wygrać wyżej, ale w 57. minucie meczu Damian Rusiecki nie wykorzystał rzutu karnego.

W drużynie Macieja Huzarskiego zagrał 22-letni Łukasz Świst (wcześniej Sawa Sonina), który - jak informuje oficjalna strona internetowa klubu - podpisał z Resovią dwuletni kontrakt. Nowym piłkarzem Resovii został także Dawid Pałys-Rydzik z SMS-u Resovia. Był też jeden zawodnik testowany.

Ponadto do Izolatora Boguchwała na okres jednego roku wypożyczony został Patryk Róg.

RESOVIA RZESZÓW - UNIA TARNÓW 2-0 (0-0)

1-0 Rusiecki (62)
2-0 Mołdoch (77)

Resovia Rzeszów: Pietryka (55. Kuszaj) – Pałys-Rydzik (46. Zawodnik testowany), Baran, Żmuda (66. Kowalski), K. Kmiotek – Bieniasz (80. Adamski), Świst (75. M. Kmiotek), Kaliniec (70. Grygiel), Ciećko (67. Mołdoch), Pyrdek (66. Słoma) – Rusiecki (67. Daniel)