2015-07-20 18:39:12

sparing: Płomień Morawsko - Granica Stubno 1-1

Płomień Morawsko zremisował w swoim pierwszym spotkaniu sparingowym z drużyną Granicy Stubno 1-1 (1-1).

Kadra Granicy Stubno na mecz z Płomieniem Morawsko liczyła zaledwie 13 zawodników. Spotkanie to odbyło się w ponad 30-stopniowej temperaturze. Taka sytuacja zmusiła gości do mądrego zagospodarowania sił.

Mecz rozegrany został w systemie 2x40 minut. Bramki padły w pierwszej połowie. Pierwsza z nich w 26. minucie, a jej strzelcem był zawodnik gości Adrian Styś.

Granica Stubno nie nacieszyła się tym prowadzeniem zbyt długo. Już dwie minuty później gospodarze odpowiedzili trafieniem Grzegorza Owarzanego. Więcej bramek w tym spotkaniu już nie oberzeliśmy i ostatecznie spotkanie zakończyło się remisem.

PŁOMIEŃ MORAWSKO - GRANICA STUBNO 1-1 (1-1)

0-1 Styś (26)
1-1 Owarzany (28)

Płomień Morawsko: Mariusz Pajda, Łukasz Pajda, Piotr Kuziemko, Marcin Kuziemko, Zawodnik testowany 1, Kamil Skiba, Tomasz Sawa, Artur Skiba, Zawodnik testowany 2, Kamil Hulak, Grzegorz Owarzany oraz Zawodnik testowany 3, Cezary Bacza, Szymon Kuźniar.

Granica Stubno: Artur Kuźma - Grzegorz Gielarowski, Krzysztof Grabas, Bartłomiej Klepacki, Igor Hajduk, Karol Żoch, Tomasz Harłacz, Damian Poszpur, Mariusz Błaszczyk, Kacper Lew, Adrian Styś oraz Karol Wierzbicki, Mateusz Figiela.