https://noblebet.pl/pl/promocje/gra-bez-podatku

2015-07-13 23:16:56

35 zawodników na pierwszym treningu Ekoballu Stali Sanok

Ekoball Stal Sanok już trenuje przed startem rozgrywek (fot. facebook.com / Ekoball Klub Sportowy)
Piłkarze Ekoballu Stali Sanok spotkali się na pierwszym treningu. W zajęciach udział wzięło 35 zawodników.
 
Trening odbył się na obiekcie sportowym Ekoballu w Bykowcach. Pod okiem trenerów Roberta Ząbkiewicza, Piotra Kota i Tomasza Matuszewskiego ćwiczyło 35 piłkarzy.
 
W grupie tej znaleźli się juniorzy Ekoballu Sanok oraz wielu piłkarzy, którzy w ubiegłych latach reprezentowali Stal Sanok. Właśnie spośród nich ma wyklarować się drużyna, która w nadchodzącym sezonie wystąpi pod szyldem Ekoball Stal Sanok w krośnieńskiej klasie A.
 
W tej grupie znalazł się m.in Mateusz Kuzio, wychowanek Stali Sanok, a ostatni zawodniki Stali Kraśnik.
 
- Zbieramy zawodników, a naszym celem jest awans do ligi okręgowej. Większość chłopaków, którzy będą nas reprezentować w przyszłym roku to piłkarze, którzy grali już w przeszłości w Stali Sanok - powiedział Mateusz Kuzio w rozmowie z portalem esanok.pl.
 
-  Sanok jest moim domem i na wieść o tym, że wskrzeszą piłkę nożną w naszym mieście, od razu postanowiłem wrócić i razem z kolegami tworzyć nową historię tego klubu. Dla mnie nie liczą się pieniądze, a to jaki klub nosi się na piersi. To jest najważniejsze - zakończył piłkarz.

Czytaj także

Komentarze

Skomentuj przez Facebook

Skomentuj bez logowania

Komentarze: 0

Rozwiąż działanie =

Redakcja portalu podkarpacieLIVE nie ponosi jakiejkolwiek odpowiedzialności za treść komentarzy. Każdy użytkownik reprezentuje własne poglądy i opinie biorąc pełną odpowiedzialność za ich publikację.

Czytaj następny news zamknij

Ta strona używa ciasteczek (cookies), dzięki którym nasz serwis może działać lepiej. Rozumiem