2015-06-17 19:06:33

Stal Rzeszów zremisowała w Zambrowie, choć długo prowadziła. Nie będzie awansu, ale brawo za walkę!

Stal Rzeszów długo prowadziła w Zambrowie z Olimpią, ale ostatecznie zremisowała 1-1 i nie zdołała awansować do 2 ligi.

Piłkarze Stali Rzeszów w Zambrowie pokazali charakter  i do ostatnich minut walczyli o awans do 2 ligi. Niestety nie udało się.

Rzeszowianie by cieszyć sie z awansu potrzebowali wygranej dwiema bramkami lub jedną w przypadku, gdy w meczu padłoby więcej niż 5 goli.

Podopieczni Marcina Wołowca wyszli na prowadzenie w 27. minucie spotkania po golu Sebastiana Brockiego i praktycznie przez cały mecz mieli nadzieję na wyrównanie.

Okazji było kilka, ale drugiego gola nie udało się strzelić. W doliczonym czasie gry trafili za to gracze Olimpii Zambrów, którzy dzięki bramce Łukasza Grzybowskiego przypieczętowali awans do 2 ligi.

W związku z remisem piłkarze Stali Rzeszów kolejny sezon rozegrają w 3 lidze lubelsko-podkarpackiej, a o ligę niżej spada Lublinianka.

OLIMPIA ZAMBRÓW - STAL RZESZÓW 1-1 (0-1)

0-1 Brocki (27)
1-1 Grzybowski (90+3)

Olimpia Zambrów: Czapliński - Piłatowski, Gogol, Gul, Hryszko, Lemanek, Kuczałek, Przyborowski (71. Lachowicz), Grzybowski, Jastrzębski (78. Jaworowski), Twardowski (66. Poduch)

Stal Rzeszów:  Lewandowski - Suswam, Bednarczyk, Drelich, Szymański , Lisańczuk (73. Szczoczarz), Baran (56. Mykytyn), Tabor, Murawski (87. Maślany), Brocki, Prędota

Sędziował: Tomasz Radkiewicz (Łódź). Żółte kartki: Gul, Jastrzębski - Bednarczyk