2015-06-06 20:15:27

Słaby mecz JKS-u Jarosław. Porażka 0-4 w Kraśniku

Piłkarze JKS-u Jarosław z Kraśnika wracają bez punktów (fot. Jakub Kwiecień)
Stal Kraśnik rozgromiła u siebie JKS Jarosław 4-0 na zakończenie sezonu 2014/2015 w 3 lidze lubelsko-podkarpackiej.

Stal Kraśnik, która pogodziła się już ze spadkiem z 3 ligi lubelsko-podkarpackiej, wygrała trzeci mecz z rzędu. JKS Jarosław utrzymania był już pewny, ale zakończył sezon w bardzo kiepskim stylu.

W sobotę gospodarze zdobyli pierwszego gola już w 10. minucie. Michała Borowca pokonał Daniel Szewc. Kilkanaście minut później podwyższył jeszcze Filip Drozd i do przerwy gospodarze prowadzili 2-0.

Kolejne dwa gole także padły łupem Filipa Drozda - trafił do bramki jarosławskiego zespołu odpowiednio w 66. i 73. minucie spotkania, dając swojej drużynie okazałe zwycięstwo na zakończenie rozgrywek.

STAL KRAŚNIK - JKS JAROSŁAW 4-0 (2-0)

1-0 Szewc (10)
2-0 Drozd (24)
3-0 Drozd (66)
4-0 Drozd (73)