2015-05-25 09:52:13

Przełom Besko zremisował z Rzemieślnikiem Pilzno

Przełom Besko zremisował u siebie 1-1 z wyżej notowanym Rzemieślnikiem Pilzno w meczu 26. kolejki 4 ligi podkarpackiej.

Przełom Besko dominował w tym spotkaniu lecz nie brakowało kilku grożnych sytuacji drużyny przeciwnej.

Rzemieślnik Pilzno objął prowadzenie w 7. minucie po zamieszaniu bramkowym. Do siatki trafił Kamil Kłos. W 19. minucie fantastycznym golem z rzutu wolnego z 19 metrów popisał się Jakub Szybka.
W końcówce bramkę na wagę zwycięstwa mógł zdobyć Radosław Macnar, lecz strzał został obroniony.

PRZEŁOM BESKO - RZEMIEŚLNIK PILZNO 1-1 (1-1)

0-1 Kłos (7)
1-1 Szybka (19)

Przełom Besko: Szpiech - Łącki, Pasternak, Lorenowicz, S. Kijowski, Oleniacz, Kapłon (67. K. Kijowski), Szybka, Kolanko (61. Fydryk), Zajączkowski, Macnar (79. Rymarowicz)

Rzemieślnik Pilzno: Wilczyński - Pydych, Camara, Konrad, Trela, Łazowski (75. Czekaj), Juszkiewicz, Leśniowski (90. M. Nalepka), H. Nalepka (55. Mędrek), Kłos, Mazela

Sędziował:  Marcin Konefał (Mielec). Żółte kartki: Lorenowicz, Kolanko, S. Kijowski - Camara, Leśniowski