2015-05-23 22:08:43

Wólczanka Wólka Pełkińska rozgromiła Tomasovię 6-1

Wólczanka (biało-czerwone stroje) rozgromiła Tomasovię 6-1.
Wólczanka Wólka Pełkińska pokonała u siebie Tomasovię Tomaszów Lubelski 6-1 w meczu 32. kolejki 3 ligi lubelsko-podkarpackiej.

Spotkanie z Tomasvią Tomaszów Lubelski ułożyło się dla podopiecznych Marka Rybkiewicza bardzo dobrze. Wólczanka Wólka Pełkińska strzeliła rywalowi trzy gol w dwadzieścia minut. Na listę strzelców wpisali się odpowiednio: Marek Gwóźdź, Damian Misiło i Piotr Boratyn.

Gospodarze, którzy na szesnaście rozegnanych u siebie meczów przegrali tylko cztery, nie powiedzieli ostatniego słowa.

W 60. minucie na 4-0 dla Wólczanki podwyższył Krzysztof Pietluch. Zaledwie dwie minuty później padł gol dla Tomasovii. Andrzeja Mikusa pokonał Ihor Paskiw.

W natarciu była jednak Wólczanka. Najpierw w 76. minucie drugiego swojego gola zdobył Marek Gwóźdź, a w 90. minucie wynik meczu na 6-1 ustalił Bartłomiej Poprawa.

WÓLCZANKA WÓLKA PEŁKIŃSKA - TOMASOVIA TOMASZÓW LUBELSKI 6-1 (3-0)

1-0 Gwóźdź (10)
2-0 Misiło (14)
3-0 Boratyn (20)
4-0 Pietluch (60)
4-1 Paskiw (62)
5-1 Gwóźdź (76)
6-1 B. Poprawa (90)

Wólczanka Wólka Pełkińska: Mikus - Flak, Lech, Misiło (82. Kitor), Gaweł - Pietluch (82. Wójcik), Gwóźdź, Padiasek, Kocur, A. Poprawa (64. B. Poprawa) -Boratyn (68. Bober).

Tomasovia Tomaszów Lubelski: Wojtowicz - Żurawski, Bojarczuk, Chwała, Konopa (19. Orzechowski, 82. Łeń), Smoła (82. Misztal), Baran, Raczkiewicz, Paskiw, Skiba, Groborz.

Sędziował: Piotr Burak (Zamość). Żółte kartki: Mikus, Gwóźdź - Skiba.