2015-05-02 18:55:35

Resovia pokonała Karpaty Krosno w meczu na szczycie. "Pasiaki" wciąż walczą o awans

Resovia pewnie pokonała lidera z Krosna i wciąż jest w grze o awans. Na zdjęciu o piłkę walczy Przemysław Pyrdek.
Resovia wygrała z Karpatami Krosno, aktualnym liderem 3 ligi lubelsko-podkarpackiej, i wciąż jest w grze o awans.

Przed meczem kibice i piłkarze uczcioli minutą ciszy pamięć Norberta Mika, kibica Resovii, który zginął 29 kwietnia.

Piłkarze Resovii bardzo szybko wyszli na prowadzenie. Już w 4. minucie Tomasz Ciećko wrzucił piłkę w pole karne, a tam był Przemysław Pyrdek, który z bliska trafił do siatki.

Niedługo później było 2-0. Po rzucie rożnym bitym przez Piotra Szkolnika i zamieszaniu pod bramkę do piłki dopadł Tomasz Ciećko podwyższając prowadzenie "Pasiaków".

Do przerwy gospodarze mogli zdobyć kolejne gole, ale brakowało im dokładności, więc skończyło się na 2-0.
Chwilę po rozpoczęciu drugich 45 minut znów z bramki cieszyła się Resovia. Tym razem asystował Przemysław Pyrdek, a do siatki trafił Sebastian Fedan.

Ostatecznie podopieczni Macieja Huzarskiego pokonali Karpaty Krosno 3-0 i zmniejszyli dystans do lidera. Przewaga wynosi już tylko 5 punktów i sprawa walki o awans nadal wydaje się być otwarta.

RESOVIA RZESZÓW - KARPATY KROSNO 3-0 (2-0)

1-0 Pyrdek (4)
2-0 Ciećko (16)
3-0 Fedan (50)

Resovia: Pietryka - Wilk, Makowski, Baran, Szkolnik, Adamski (87. Sękowski), Domoń, Kaliniec, Fedan (78. Dziedzic), Pyrdek (74. Skuba), Ciećko (84. Rop)

Karpaty Krosno: Żukowski - Jarząb (18. Fundakowski), Chmielowski, Zych, Kapuściński (46. Kolbusz), Sikorski, Kasza (46. Popielarz), Walaszczyk, Krzysztoń, Kantor, Buczek (64. Madeja)

Sędziował: Konrad Gąsiorowski (Biała Podlaska). Żółte kartki: Makowski, Sękowski, Domoń - Chmielowski, Fundakowski