2015-04-27 11:06:59

Łatwe zwycięstwo Sokoła Nisko. Czarni Jasło zagrali... w pożyczonych strojach

Czarni Jasło zagrali w zielonych strojach... Sokoła Nisko. Swoich zapomnieli wziąć. To niestety przyniosło im pecha i przegrali wysko, bo aż 1-4.
Sokół Nisko nie miał problemów, aby pokonać Czarnych Jasło. Gospodarze zaaplikowali przyjezdnym aż cztery gole.

Piłkarze Czarnych Jasło przyjechali do Niska... bez koszulek, których zapomnieli wziąć ze sobą. W związku z tym musieli zagrać w zielonych strojach Sokoła Nisko. Te chyba przyniosły szczęścia gospodarzom.

Worek z bramkami otworzył już w 8. minucie Sebastian Kocój. Przed przerwą wprawdzie Czarni Jasło zdołali jeszcze wyrównać (za sprawą Marcina Warchoła), ale później trafiali już tylko gospodarze.

Po przerwie Sokół Nisko zdobył jeszcze trzy gole. W 69. minucie Sebastiana Tylka pokonał Karol Wilk. Zaledwie dwie minuty później golkiper z Jasła ponownie skapitulował - na 3-1 strzelił Michał Serafin

W ostatniej minucie spotkania trafienie zaliczył także Damian Juda.

SOKÓŁ NISKO -  CZARNI JASŁO 4-1 (1-1)