2010-10-27 22:10:22

Puchar Polski Stalowa Wola: wyniki IV rundy

Już od wtorku w podokręgu Stalowa Wola rozgrywane są spotkania IV rundy Pucharu Polski. Ostatnie spotkanie zaplanowano na czwartek.

W dwóch wtorkowych spotkaniach górą byli wyżej notowani goście. Unia Nowa Sarzyna prowadziła w spotkaniu z LZS Ździary 2-0, jednak piątoligowcy zdołali wyrównać stan meczu w ciągu czterech minut za sprawą dwóch trafień Paprockiego. Trzecioligowa Unia dopiero w dogrywce uporała się z czwartym zespołem stalowowolskiej "okręgówki" LZS Ździary.

Druga z trzecioligowych drużyn, która doszła do IV rundy PP Siarka Tarnobrzeg, nie miała za to najmniejszych problemów z pokonaniem drużyny KS Podwolina (V liga) w rozegranym w Racławicach meczu, zwyciężając ostatecznie aż 5-0.

W jedynym rozegranym w środe meczu rówież zwyciężyli goście - Stal Nowa Dęba (IV liga), ogrywając 3-1 przedostatnią drużynę V ligi Strażaka Przyszów. Honorowe trafinie dla gospodarzy zaliczył grający trener Grzegorz Lenart.

W zamykającym IV rundę spotkaniu pomiędzy Orłem Rudnik a LZS Turbia do dalszej gry ponownie awansowali przyjezdni zwyciężając skromnie 1-0 po bramce zdobytej w 88.minucie.