2015-03-30 10:16:07

Twierdza Besko zdobyta po raz drugi. Tym razem przez Cosmos Nowotaniec

Ireneusz Zarzyka (z prawej) dał zwycięstwo drużynie z Nowotańca.
Cosmos Nowotaniec wygrał na boisku Przełomu Besko 1-0. To druga porażka gospodarzy u po 17-miesięcznej serii bez przegranej u siebie.

Tym razem katem Przełomu Besko okazał się Ireneusz Zarzyka. Grający trener Cosmosu Nowotaniec wpisał się na listę strzelców w 60. minucie spotkania i jak się później okazało był to jedyny gol w tym meczu.

Przez ostatnie 20 minut gospodarze grali w przewadze, po tym jak do szatni odesłany został Michał Śmietana (druga żółta kartka), ale to nic nie dało, bo znów zostali bez punków.

Po imponującej serii 17 miesięcy bez porażki przed własną publicznością Przełom Besko przegrał drugi raz z rzędu 0-1. Do dyspozycji zarządu podał się trener Paweł Jaślar.

PRZEŁOM BESKO - COSMOS NOWOTANIEC 0-1 (0-0)

0-1 Zarzyka (60)

Przełom Besko: Szpiech - S. Kijowski (75. Kapłon), Pasternak, Nalegach, Łącki - Kolanko (54. Macnar), Kielar, Dziok, Szybka, Zięba (78. Zajączkowski), Oleniacz (60. Rymarowicz)

Cosmos Nowotaniec: Krawczyk - Pluskwik, Sobota, Śmietana, Wójcik, Hirka, Matsko, Laskowski, Kuzicki, Kasperkowicz (90. Chrząszcz), Zarzyka

Sędziował: Jakub Pych (Dębica). Żółte kartki: Szybka, Nalegach, Zięba, Zajączkowski, Śmietana, Zarzyka. Czerwona kartka: Śmietana (70, druga żółta)