2015-03-29 18:52:31

Stal Mielec rozbiła Okocimskiego Brzesko 5-1. Wreszcie zwycięstwo!

Piłkarze Stali Mielec wreszcie zdobyli komplet punktów. W meczu 23. kolejki pokonali Okocimskiego Brzesko 5-1.

Podopieczni Janusza Białka wreszcie zagrali tak jak chcieliby kibice i tym razem nie zabrakło im szczęścia. Po czterech kolejnych remisach zaksięgowali komplet punktów.

Mielczanie rozpoczęli ten pojedynek znakomicie. Już w 2. minucie spotkana na listę strzleców wpisał się Sebastian Głaz. Drugi gol dla Stali Mielec padł kilka minut później, a jego autorem był Sebastian Łętocha.
Okocimski Brzesko odpowiedział bardzo szybko kontaktową bramką Jurija Hłuszko, ale jeszcze przed przerwą kolejnego gola dla Stali strzelił Krystian Getinger.

W drugiej połowie gole długo nie padały, aż wreszcie w ciągu zaledwie dwóch minut podkarpacki zespół trafił do siatki dwukrotnie. Najpierw drugiego w dniu dzisiejszym goal zdobył Sebastian Łętocha, a chwilę później podwyższył Bartosz Nowak.

Stal Mielec w ligowej tabeli awansowała o dwie pozycje wyprzedzając m.in. Siarkę Tarnobrzeg.

Za tydzień mielczanie udadzą się do Stargardu Szczecińskiego na mecz z Błękitnymi.

STAL MIELEC - OKOCIMSKI BRZESKO 5-1 (3-1)

1-0 Głaz (2)
2-0 Łętocha (11)
2-1 Hłuszko (13)
3-1 Getinger (35)
4-1 Łętocha (71)
5-1 Nowak (73)

Stal Mielec: Libera - Sulewski, Duda, Kościelny, Getinger, Domański (80. Bożek), Żubrowski (86. Nikanovych), Głaz, Nowak (88. Płatek), Prejs, Łętocha (81. Jankowski)

Okocimski Brzesko: Kozioł - Baran, Jacek, Garzeł (59. Ryś), Kasprzyk, Pyciak, Jaworskyj, Guja, Dziadzio, Białkowski, Hłuszko

Sędziował: Sebastian Tarnowski (Wrocław). Żółte kartki: Getinger, Żubrowski - Jacek

Stal Mielec - Okocimski Brzesko 5-1 [WIDEO, BRAMKI]