2015-03-29 11:52:26

Skroma wygrana Polonii Przemyśl w Leżajsku. Pogoń zmarnowała karnego

Polonia Przemyśl (biało-czerwone stroje) wygrała w Leżajsku 1-0 (fot. Mieczysław Turczyn)
Polonia Przemyśl wygrała 1-0 w wyjazdowym meczu z Pogonią Leżajsk.

Gdyby w 44. minucie Piotr Bubiłek wykorzystał rzut karny lider miałby spore problemy z wywiezieniem z Leżajska kompletu punktów.

Tak się jednak nie stało, bo bramkarz Polonii Przemyśl obronił jedenastkę i zachował czyste konto. Zwycięski gol padł w 55. minucie spotkania, a jego autorem był Paweł Sedlaczek.

Pogoń Leżajsk kończyła to spotkanie w dziesiątkę - w 90. minucie czerwoną kartką ukarany został Daniel Kusy.

Dzięki wygranej piłkarze Polonii Przemyśl utrzymali pozycję lidera 4 ligi podkarpackiej.

POGOŃ LEŻAJSK - POLONIA PRZEMYŚL 0-1 (0-0)

0-1 Sedlaczek (55)

Pogoń Leżajsk: Kurosz - Bukowski, Bubiłek, Maciorowski, Kusy, Czarniecki, Myćka (76. Karwacki), Dąbek, Lebioda, Gilar, Staroń (76. Leja)

Sędziował: Piotr Farion (Krosno). Żółte kartki: Kusy - dwie, Lebioda, Bubiłek.  Czerwona kartka: Kusy (90, druga żółta). Widzów: 250 (w tym 150 z Przemyśla)