2015-03-28 21:06:46

Wólczanka namęczyła się z Hetmanem Żółkiewka. Jacek Groch obronił dwa rzuty karne

Krzysztof Pietluch (w środku) znów dał zwycięstwo piłkarzom Wólczanki Wólka Pełkińska.
Wólczanka Wólka Pełkińska musiała się mocno napocić by wygrać z Hetmanem Żółkiewka. Jacek Groch obronił dwa rzuty karne.

Golkiper gospodarzy miał dzisiaj nosa do jedenastek, bo obronił aż dwie. Na jego nieszczęście przy pierwszej na miejscu był Michał Kasperek, który zdołał dobić strzał kolegi. Obydwa karne wykonywał Serhij Ivliev, który nie miał dziś dobrego dnia.

Piłkarze Wólczanki Wólka Pełkińska wyszli na prowadzenie już w 16. minucie spotkania po tym jak z rzutu wolnego przymierzył Mateusz Kocur. Przed przerwą wyrównał wspomniany wcześniej Kasperek.

Chwilę po zmianie stron niespodziewanie to goście objęli prowadzenie. Bramkę na 2-1 dla Hetmana Żółkiewka zdobył Jakub Baran.

Szalę zwycięstwa na korzyść gospodarzy przechylił niezawodny Krzysztof Pietluch, który wpisał się na listę strzelców w 56. i 63. minucie dając ostatecznie wygraną Wólczance.

WÓLCZANKA WÓLKA PEŁKIŃSKA - HETMAN ŻÓŁKIEWKA 3-2 (1-1)

1-0 Kocur (16)
1-1 Kasperek (36)
1-2 Baran (47)
2-2 Pietluch (56)
3-2 Pietluch (63)

Wólczanka Wólka Pełkińska: Groch - Flak (61. Bednarz), Gaweł, Misiło, A. Poprawa, 7.Kocur (90. S. Wójcik), Gwóźdź, Padiasek, B. Poprawa, Boratyn (75. Bober), Pietluch

Hetman Żółkiewka: Ciołek - Skrzypczyński, Nogas, Krupski, Świderski, Kosiarczyk, Baran (67. Sadowski), Kasperek (77. Rutkowski), J. Wójcik (72. Zając), Bogusz, Ivliev

Sędziował: Robert Podlecki (Lublin). Żółte kartki: B. Poprawa, A. Poprawa - Skrzypczyński, J. Wójcik, Bogusz