2015-03-14 21:04:31

Horror w Mielcu i znów 3-3. Stal zremisowała ze Zniczem Pruszków [WIDEO]

Stal Mielec zremisowała ze Zniczem Pruszków 3-3.
Drugi ligowy pojedynek Stali Mielec w tym roku zakończył się remisem 3-3. Znicz Pruszków wyrównał w ostatniej minucie.

Piłkarze Stali Mielec mogą mówić o wyjątkowym pechu. Przed tygodniem zwycięstwo w Niepołomicach uciekło im w doliczonym czasie gry, a dziś stracili gola w 90. minucie. Obydwa spotkania zakończyły się remisami 3-3.

Goście do siatki trafiki jako pierwsi. Już w 7. minucie meczu prowadzenie Zniczowi Pruszków dał Artur Januszewski, ale kilka minut później efektownym uderzeniem odpowiedział Jakub Żubrowski. Do przerwy było 1-1.

W drugiej połowie Znicz znów wyszedł na prowadzenie za sprawą Daniela Nawrockiego, ale mielczanie kolejny raz szybko odpowiedzieli - tym razem trafieniem Bartosza Nowaka.

Stal Mielec - Znicz Pruszków 3-3 [WIDEO, BRAMKI]

Stal Mielec wyszła na prowadzenie w 66. minucie po golu Mateusza Cholewiaka i wydawało się, że dowiezie zwycięstwo do końca.

Na cztery minuty przed końcem spotkania czerwoną kartką ukarany został Adrian Ślęzak i goście wyczuli swoją szansą. W ostatniej minucie spotkania z linii pola karnego uderzył Maciej Górski i mielczanom znów uciekły trzy puntky...

3-3 Górski (90)

Stal Mielec: Daniel - Sulewski, Załucki, Duda, Getinger, Domański (77. Prejs), Głaz, Żubrowski (64. Ślęzak), Nowak (86. Nikanowycz), Cholewiak, Łętocha

Znicz Pruszków: Bigajski - Kucharski (73. Rackiewicz), Jędrych, Niewulis, Pielak, Żurek, Tomczyk (79. Barzyc), Januszewski (62. Dobosz), Nawrocki (65. Kraska), Banaszewski, Górski

Sędziował: Konrad Kiełczewski (Białystok). Żółte kartki: Żubrowski, Ślęzak, Łętocha - Pielak, Niewulis. Czerwona kartka: Ślęzak (86, druga żółta)