2015-03-01 16:00:25

sparing: Karpaty Krosno - GKS Tychy 2-2

Karpaty Krosno zremisowały 2-2 w meczu sparingowym z pierwszoligowym GKS-em Tychy.

Piłkarze Karpat Krosno wyszli na prowadzenie w 30. minucie spotkaniu po golu Łukasza Zycha z rzutu rożnego. Do przerwy "Karpaciarze" prowadzili 1-0.

Wyrównującą bramkę dla pierwszoligowego GKS-u Tychy strzelił w 59. minucie Jakub Bąk, ale niedługo później Karpaty Krosno znów wyszły na prowadzenie za sprawą Kamila Walaszczyka.

GKS Tychy wyrównał dopiero w końcówce. W 89. minucie na listę strzelców wpisał się Damian Szczęsny i ostatecznie spotkanie zakończyło się remisem.

W barwach Karpat Krosno zadebiutował nowy bramkarz Krzysztof Żukowski pozyskany z czeskiego FC Zlin.

Obecnym trenerem GKS-u Tychy jest były reprezentant Polski Tomasz Hajto.

KARPATY KROSNO - GKS TYCHY 2-2 (1-0)