2015-02-28 16:02:21

sparing: Wólczanka Wólka Pełkińska - Piast Tuczempy 1-1

Piast Tuczempy (czarno-białe stroje) zremisował z Wólczanką w sparingu (fot. Mieczysław Turczyn)
Wólczanka Wólka Pełkińska zremisowała 1-1 w sparingu z czwartoligowym Piastem Tuczempy.

Jako pierwsi do siatki trafili gracze Piasta Tuczempy. Czwartoligowiec wyszedł na prowadzenie już w 8. minucie spotkania po trafieniu Wiktora Kossaka.

Wyrównującego gola dla Wólczanki Wólka Pełkińska strzelił Patryk Czwałga, który wpisał się na listę strzelców na kilka minut przed końcem pojedynku.

WÓLCZANKA WÓLKA PEŁKIŃSKA - PIAST TUCZEMPY 1-1 (0-1)

0-1 Kossak (8)
1-1 Czwałga (83)