2015-02-15 18:02:50

sparing: Bukowa Jastkowice - Olimpia Pysznica 3-3

Bukowa Jastkowce (białe koszulki) jest beniaminkiem 4 ligi podkarpackiej (fot. mkspolonia.pl)
Czwartoligowa Bukowa Jastkowice zremisowała z Olimpią Pysznica 3-3 w meczu kontrolnym.

Beniaminek 4 ligi podkarpackiej prowadził do przerwy już 2-0, ale ostatecznie spotkanie zakończyło się remisem.

Gole dla Bukowej Jastkowice zdobywali nowi zawodnicy testowani Radosław Rogowski i Mariusz Garbacz oraz Paweł Kaczmarczyk.

Z dobrej strony pokazał się także Mateusz Watras, innych z testowanych przez trenera Dariusza Bartnika. W drugiej połowie w barwach Bukowej zagrał także Konrad Tokarski (ostatnio Olimpia Pysznica).

Bramki dla Olimpii Pysznica natomiast zdobywali Kamil Błażejowicz, Michał Uberman i Grzegorz Tofil.

Kolejny mecz sparingowy piłkarze Bukowej Jastkowce rozegrają ze Stalą Gorzyce.

BUKOWA JASTKOWCE - OLIMPIA PYSZNICA 3-3 (2-0)

Bramki: Rogowski, Kaczmarczyk, Garbacz - Błażejowicz, Uberman, Tofil