2014-11-29 14:05:34

Siarka zakończyła rok zwycięstwem. Efektowna wygrana z Nadwiślanem

Siarka Tarnobrzeg wygrała 4-2 z Nadwiślanem Góra w ostatnim meczu ligowym w tym roku.

Podopieczni Ryszarda Kuźmy zakończyli rok zgodnie z planem i pewnie pokonali beniaminka z Góry. Do przerwy Siarka Tarnobrzeg prowadziła 2-0 po golach Daniela Koczona i Marcina Truszkowskiego.

W 69. minucie kontaktowego gola dla Nadwiślana Góry zdobył Adam Setla, ale odpowiedź "Siarkowców" była szybka i zdecydowana.

Siarka Tarnobrzeg - Nadwiślan Góra 4-2 [WIDEO, BRAMKI]

W ciągu zaledwie dwóch minut na listę strzelców wpisali się Jakub Więcek i Pavol Cicman i tarnobrzeżanie prowadzili już 4-1.

Rozmiary porażki gości zmniejszył w 79. minucie Setla zdobywając swoją drugą bramkę w tym meczu.

SIARKA TARNOBRZEG - NADWIŚLAN GÓRA 4-2 (2-0)

1-0 Koczon (15)
2-0 Truszkowski (40)
2-1 Setla (69)
3-1 Więcek (74)
4-1 Cicman (75)
4-2 Setla (79)

Siarka Tarnobrzeg: Melon - Stefanik, Nadolski, Waleńcik, Persona - Frankiewicz, Tunkiewicz, Cicman (90. Ciećko), Więcek (87. Parobczyk) - Koczon (64. Chwastek), Truszkowski

Nadwiślan Góra: Florek - Małkowski, Kaszok, Kareta, Łączek - Furczyk, Setlak (80. Łoboda), Matysek (75. Koman), Skrobol - Legierski (46. Gurbisz), Setla

Sędziował: Konrad Aluszyk (Szczecin). Żółte kartki: Tunkiewicz, Nadolski - Skrobol, Setla