2014-11-23 17:50:03

Sokół Sieniawa przegrał w Radzyniu Podlaskim

Piłkarze Sokoła Sieniawa przegrali z Orlętami Radzyń Podlaski 1-2 w wyjazdowym meczu 19. kolejki 3 ligi lubelsko-podkarpackiej.

Gospodarze wyszli na prowadzenie już w 6. minucie meczu po strzale Piotra Zmorzyńskiego.

Sokół Sieniawa doprowadził do wyrównania kwadrans później, a autorem bramki na 1-1 był Paweł Hass. Takim wynikiem zakończyła się pierwsza połowa.

Po zmianie stron gospodarze znów zaatakowali. Swego dopięli w 78. minucie - w sytuacji sam na sam znalazł się Tomasz Tymosiak, który ustalił wynik spotkania na 2-1 dla Orląt Radzyń Podlaski.

ORLĘTA RADZYŃ PODLASKI - SOKÓŁ SIENIAWA 2-1 (1-1)

1-0 Zmorzyński (6)