2014-11-23 14:25:00

Bez bramek w meczu przyjaźni. Motor Lublin - Chełmianka 0-0

Motor Lublin zremisował z Chełmianką Chełm 0-0 w meczu 18. kolejki 3 ligi lubelsko-podkarpackiej.

Mimo okazji z obydwu stron w pojedynku Motoru Lublin z Chełmianką zabrakło goli.

W pierwszej połowie najlepszą okazję dla gospodarzy zmarnował Patryk Czułowski, który w sytuacji sam na sam uderzył zbyt mocno.

Po przerwie najlepsze okazje dla Motoru marnował Mateusz Majewski - najpierw strzelał tuż obok słupka, a chwilę później nie zdołał pokonać bramkarza Chełmianki.

Goście najwięcej okazji mieli w ostatnich trzydziestu minutach. Lublinian ratował słupek i poprzeczka. W doliczonym czasie gry do pustej bramki nie trafił Damian Wacewicz.

MOTOR LUBLIN - CHEŁMIANKA 0-0

Motor Lublin: Lipiec – Kosiarczyk, Karwan, Komor, Kazubski, Stachyra, Mroczek, Piekarski, Czułowski (60. Brudz), Jabkowski, Majewski

Chełmianka Chełm: Kijańczuk – Fornal, Borys, Jankowski, Bodziak (71. Stepaniuk), Fiedeń, Młynarski, Kycko, Rusiecki, Tarkowski, Walaszek (66. Wacewicz)

Sędziował: Marek Pająk (Mielec). Żółte kartki: Stachyra, Majewski (Motor), Kycko, Jankowski, Młynarski (Chełmianka). Widzów: 350.

źródło: polskieligi.net / sportekspres.pl