2014-11-22 18:58:06

Siarka przegrała w Katowicach. To już czwarty mecz bez zwycięstwa

Piłkarze Siarki Tarnobrzeg przegrali w Katowicach z tamtejszym Rozwojem 1-3. Mecz roegrano w ramach 18. kolejki drugiej ligi.

Gospodarze wyszli na prowadzenie w 31. minucie po trafieniu Roberta Tkocza. Jeszcze przed przerwą "Siarkowcy" odpowiedzieli trafieniem Roberta Tunkiewicza i wydawało się, że na boisko lidera podkarpacki zespół może powalczyć o punkty.

Po przerwie jednak gospodarze mocno przycisnęli i rozstrzygnęli losy pojedynku na swoją korzyść. Drugiego gola dla Rozwoju Katowice zdobył w kwadrans po przerwie Mateusz Mazurek, a złudzeń tarnobrzeżan pozbawił w 82. minucie Przemysław Gałecki.

Rozwój Katowice - Siarka Tarnobrzeg 3-1 [WIDEO, BRAMKI]

Zmiana trenera w Siarce Tarnobrzeg jak na razie na dobre nie wychodzi, bo Ryszard Kuźma radzi sobie gorzej niż Tomasz Tułacz. "Siarkowcy" nie wygrali już od czterech spotkań, a dziś przegrali po raz drugi z rzędu.

ROZWÓJ KATOWICE - SIARKA TARNOBRZEG 3-1 (1-1)

Rozwój Katowice: Soliński - Kapias, Szymiński, Gałecki, Winiarczyk - Bella (46. Gielza), Gacki - Szkatuła (85. Wawrzyniak), Tkocz (89. Niedzielski), Mazurek (73. Nowotnik) - Wróbel

Siarka Tarnobrzeg: Melon - Stępień (71. Bochenek), Walencik, Nadolski, Persona - Frankiewicz (71. Cicman), Stefanik - Tunkiewicz (82. Ciećko), Więcek (83. Parobczyk), Chwastek - Truszkowski

Sędziował: Grzegorz Jabłoński (Kraków). Żółte kartki: Więcek, Stępień, Tunkiewicz, Truszkowski

źródło: polskieligi.net / sportowasilesia.com