2014-11-22 17:34:40

Pewne zwycięstwo JKS-u Jarosław w Białej Podlaskiej

Piłkarze JKS-u Jarosław wygrali w wyjazdowym meczu z Podlasie Biała Podlaska 2-0.

Spotkanie rozpoczęło się pół godziny później niż pierwotnie planowano przez zaśnieżone boisko. Gospodarze jednak poradzili sobie z tym problemem i zdołali je odśnieżyć.

Samo spotkanie to przewaga gości. Jarosławianie wyszli na prowadzenie w samej końcówce pierwszej połowy. Gola do szatni zdobył Bartłomiej Raba dla którego było to czwarte trafienie w tym sezonie.

Kolejną bramkę dla JKS-u Jarosław zdobył w 77. minucie Michał Fedor, który ustalił wynik meczu na 2-0.

Więcej o meczu wkrótce.

PODLASIE BIAŁA PODLASKA - JKS JAROSŁAW 0-2 (0-1)

0-1 Raba (45)
0-2 Fedor (77)

Podlasie Biała Podlaska: Koncki - Adamiuk, Jabłoński, Kaliszuk, Wiraszka, Panasiuk (46. Jesionek), Grajek, Łukanowski, Kocoł, Bołtowicz, Zaciura (78. Sawtyruk)

JKS Jarosław: Cisek - Puńko, Klucznik, Saramak, Cienki, Sobol, Fedor, Soczek (80. Pawlak), Bańka (85. Gliniak), Raba (89. Jamrozik), Jurczak

Sędziował: Grzegorz Pożarowszczyk (Lublin). Żółte kartki: Grajek, Kocoł - Klucznik.  Widzów: 70

źródło: polskieligi.net / biala24.pl