2014-10-26 20:02:00

Przełom Besko zremisował w Skołoszowie

LKS Skołoszów zaledwie zremisował z Przełomem Besko, choć szybko objął prowadzenie 2-0.

Początek meczu kazał myśleć, że gospodarze sięgnął po pewne trzy punkty. W 10. minucie na prowadzenie miejscowych wyprowadził Wojciech Pilawa. Trzynaście minut później było już 2-0 dla Skołoszowa, a tym razem trafił Mateusz Buczkowski.

Taki obrót wydarzeń nie załamał gości, którzy bardzo szybko wyrównali. W przeciągu trzech minut dwa rzuty karne wykorzystał bowiem Mateusz Dziok.

Po przerwie to miejscowi częściej atakowali, ale już nie znaleźli sposobu na bramkarza Przełomu.

LKS SKOŁOSZÓW - PRZEŁOM BESKO 2-2 (2-2)

1-0 Pilawa (10)
2-0 M. Buczkowski (23)
2-1 Dziok (27-karny)
2-2 Dziok (29-karny)

źródło: polskieligi.net