2014-10-26 18:22:01

Sokół Sieniawa wywalczył punkt w Kraśniku, ale wciąż nie może wygrać

Sokół Sieniawa zremisowała 1-1 w wyjazdowym pojedynku ze Stalą Kraśnik. To już dziesiąty mecz bez zwycięstwa.

Piłkarze Ryszarda Federkiewicza wciąż nie potrafią wygrać. Dzisiejszy remis w Kraśniku przedłużył tą niechlubną serię do 10 spotkań - Sokół Sieniawa z ostatniego zwycięstwa po raz ostatni cieszył się końcem sierpnia.

Pierwszy gol w tym spotkaniu padł dopiero w 66. minucie. Właśnie wtedy rzut karny na gola zamienił Filip Drozd dając prowadzenie Stali Kraśnik. Trzy minuty później wyrównał Paweł Adamczyk.

Wynik nie zmienił się już do końca, mimo tego, że gracze Sokoła Sieniawa mieli jeszcze kilka świetnych okazji na kolejne gole. Dobra dyspozycja Marcina Matysiaka zaważyła jednak na tym, że punkt został w Kraśniku.

STAL KRAŚNIK - SOKÓŁ SIENIAWA 1-1 (0-0)

1-0 Drozd (66-karny)
1-1 Adamczyk (69)

Stal Kraśnik: Marcin Matysiak - Biały (74. Wojtaszek), Chamera, Drozd (79. Kłyk), Leziak, Mateusz Matysiak, Pietroń, Pokotyliuk, Ryczek, Szewc, Wereski

Sokół Sieniawa: Skała - S. Padiasek, Bigas, Flis (58. Dziekan), M. Padiasek, Bursztyka, Wilusz (89. M. Jędryas), Adamczyk (90. Stefan), Siwyj, Małyk (75. Hass)

Żółte kartki: Pokotyliuk - Małyk, S. Padiasek, M. Padiasek

źródło: polskieligi.net / własne