2014-10-25 19:54:22

Wólczanka wygrała z JKS-em Jarosław w meczu derbowym

Piłkarze Wólczanki Wólka Pełkińska wygrali z JKS-em Jarosław 1-0 w meczu derbowym w ramach 14. kolejki 3 ligi lubelsko-podkarpackiej.

Spotkanie było bardzo wyrównane, ale ostatecznie do beniaminek zgarnął komplet punktów.

Decydująca akcja miała miejsce w 71. minucie spotkania. Bartłomiej Poprawa wyłożył piłkę Mateuszowi Kocurowi, który z bliskiej odległości wpakował piłkę do siatki.

Wólczanka przerwała tym samym serię dwóch kolejnych porażek i wyprzedziła JKS Jarosław w tabeli 3 ligi lubelsko-podkarpackiej.

WÓLCZANKA WÓLKA PEŁKIŃSKA - JKS JAROSŁAW 1-0 (0-0)

1-0 Kocur (71)

Wólczanka Wólka Pełkińska: Groch - Broda, Rybkiewicz, A. Poprawa, Lech, Wójcik (90+3. Ilasz), Kocur (90+2. Bober), Padiasek (86. Misiło), Gwóźdź, B. Poprawa, 20.Pietluch (73. Boratyn)

JKS Jarosław: Cisek - Gliniak, Saramak, Sobol, Puńko,Jurczak, Fedor, Bańka,Oziębło (76. Jamrozik), Pawlak, Tyrawski (68. Świst)

Sędziował: Rafał Greń (Rzeszów). Żółte kartki: Kocur - Pawlak, Jurczak

źródło: polskieligi.net