2014-10-25 18:10:45

Piast Tuczempy namęczył się z outsiderem

Dopiero samobójcza bramka w samej końcówce zapewniła Piastowi Tuczempy wygraną nad Czarnymi Jasło.

Piast był zdecydowanym faworytem tego pojedynku i swój cel osiągnął, ale nie przyszło mu to łatwo.

Niby to drużyna Marka Strawy przeważała, ale długo nic z tego nie wynikało.

W 77. minucie powinno być jednak 1-0. Gospodarze mieli bowiem rzut karny, do piłki podszedł Waldemar Jaroch, ale jego intencje wyczuł Damian Niemczyński i obronił strzał doświadczonego zawodnika.

Mniej szczęścia bramkarz Czarnych miał w ostatnich minutach, kiedy interweniował niefortunnie i piłka zatrzepotała w siatce.

PIAST TUCZEMPY - CZARNI JASŁO 1-0 (0-0)

1-0 Niemczyński (90+2-samobójcza)

Czarni: Niemczyński- Kulig, Nabożny, Dziedzic, Tusiński- Kmiecik, Szopa (68. Jamuła), Urban (86. Mocek), Munia, Warchoł (80. Foryś)- Majewski (90. Kostrząb).

źródło: polskieligi.net/czarnijaslo.pl