2014-10-24 19:32:45

Kolbuszowianka wygrała ze Strumykiem Malawa 4-1. Goście kończyli w 9

Piłkarze Kolbuszowianki Kolbuszowa pokonali graczy Strumyka Malawa 4-1 w meczu 4 ligi podkarpackiej.

W meczu rozpoczynającym 13. serię gier Kolbuszowianka bez większych problemów ograła Strumyka Malawa, choć do przerwy był wynik remisowy.

W 7. minucie szasnę na gola zmarnował Łukasz Korab, który nie potrafił pokonać bramkarza gości z rzutu karnego. Kilkanaście minut później do siatki trafił Michał Uram dając prowadzenie miejscowym, a chwilę przed zmianą stron Strumyk odpowiedział bramką Daniela Ziobro.

Losy spotkania rozstrzygnęły się w ostatnim kwadransie. Najpierw jedenastkę na gola zamienił grający trener gospodarzy Oskar Fryc, a trzy minuty później na 3-1 podwyższył Łukasz Korab.

W 830 minucie z boiska wyrzucony został Damian Bieda, który zbyt dosadnie krytykował pracę arbitra, a kilka minut później czerwony kartonik (za drugą żółtą kartkę) otrzymał również Rafał Gaweł i Strumyk musiał ten mecz kończyć w dziewiątkę.

W doliczonym czasie gry gości dobił Piotr Kozak ustalając wynik spotkania na 4-1 dla Kolbuszowianki.

KOLBUSZOWIANKA KOLBUSZOWA - STRUMYK MALAWA 4-1 (1-1)

1-0 Uram (18)
1-1 Ziobro (35)
2-1 O. Fryc (71-karny)
3-1 Korab (76)
4-1 Kozak (90+1)

Kolbuszowianka Kolbuszowa: Kozioł - Czyżewski (68. Szela), B. Dziedzic (80. B. Fryc), O. Fryc. Korab (88. P. Kozak), Lorenc, Maca, Mokrzycki,m Skowron, Uram, Wilk

Strumyk Malawa: Albrycht - Bieda, Gaca, Ivanovskyy, Kędzior, Kmuk, Rusin, Szyszka, Tokasz (58. R. Gaweł), Trawka, Ziobro

Żółte kartki: O. Fryc, Lorenc - Trawka, Albrycht, Rusin, R. Gaweł. Czerwone kartki: Bieda (80, krytykowanie decyzji sędziego), R. Gaweł (89, druga żółta)

źródło: polskieligi.net