2014-10-19 17:28:41

Michał Puńko uratował JKS Jarosław. Gol w 95. minucie!

Drużyna JKS-u Jarosław zremisowała na własnym terenie z Chełmianką Chełm 1-1 (0-0). Punkt dla gospodarzy w doliczonym czasie gry uratował Michał Puńko.

Pierwszą bramkę w tym spotkaniu zdobył Damian Rusiecki, który w 67. minucie, w sytuacji sam na sam, pokonał bramkarza gospodarzy Piotra Ciska, dając tym samym prowadzenie gościom.

Wyrównujący gol na JKS-u Jarosław przyszedł dopiero w piątej minucie doliczonego czasu gry. Właśnie wtedy piłkę do siatki wbił Michał Puńko wprawiają w euforię miejscowych fanów.

JKS Jarosław - Chełmianka Chełm 1-1 (0-0)

0-1 Rusiecki (67)
1-1 Puńko (90+5)

JKS Jarosław: Cisek - Puńko, Sobol, Saramak, Gliniak, Soczek, Fedor, Raba, Bańka, Oziębło, Tyrawski

Chełmianka Chełm: Kijańczuk - Bodziak, Fiedeń, Jankowski, Sadło, Kobiałka, Tywoniuk, Kycko, Tarkowski, Młynarski, Rusiecki

źródło: polskieligi.net