2014-10-18 20:06:15

Stal Stalowa Wola pokonała Puszczę Niepołomice

Piłkarze Stali Stalowa Wola wygrali 2-0 z Puszczą Niepołomice w meczu 13. kolejki 2 ligi.

Gospodarze wyszli na prowadzenie w 36. minucie spotkania. Z rzutu rożnego dośrodkowywał Mateusz Kantor, a głową do siatki trafił Michał Czarny.

Drugi gol dla Stali Stalowa Wola padł w 74. minucie meczu po trafieniu Łukasza Sekulskiego. Najskuteczniejszy strzelec "Stalówki" dostał piłkę w polu karnym i uderzył po długim słupku nie dając szans Andrzejowi Sobieszczykowi.

STAL STALOWA WOLA - PUSZCZA NIEPOŁOMICE 2-0 (1-0)

1-0 Czarny (36)
2-0 Sekulski (74)

Stal Stalowa Wola: Wietecha - Bartkiewicz, Czarny, Bogacz, Kowalski (81. Michałek), Pigan (90. Samołyk), Argasiński, Łanucha (59. Płonka), Kałat (79. Giel), Kantor, Sekulski

Puszcza Niepołomice: Sobieszczyk - Biernat, Napierała, Cichy, Furtak (71. Kiełtyka), Lepiarz, Uwakwe, Nowak, Mikołajczyk, Madejski, Zaremba (63. Zakrzewski)

Sędziował: Mirosław Górecki (Katowice). Żółte kartki: Bartkiewicz, Bogacz - Napierała, Furtak, Uwakwe, Zakrzewski

źródło: polskieligi.net / Sportowe Fakty