2014-09-14 11:43:27

Polonia Przemyśl lepsza od Stali Nowa Dęba

Piłkarze Polonii Przemyśl wygrali 4-1 ze Stalą Nowa Dęba w meczu 7. kolejki 4 ligi podkarpackiej.

Gracze Polonii Przemyśl odnieśl drugie przekonywujące zwycięstwo z rzędu, choć spotkanie rozpoczęło się po myśli gości. Już w 3. minucie prowadzenie drużynie Stali Nowa Dęba dał Szymon Serafin.

Wyrównał w 44. minuce Paweł Sedlaczek, a jeszcze przed zmianą stron gola na 2-1 strzelił Arkadiusz Gosa.

W drugie połowie dwie bramki dla przemyślan zdobył Krystian Kazek pieczętując tym samym pewne zwycięstwo swojej drużyny.

POLONIA PRZEMYŚL - STAL NOWA DĘBA 4-1 (2-1)

0-1 Sz. Serafin (3)
1-1 Sedlaczek (44)
2-1 Gosa (45+4)
3-1 K. Kazek (56)
4-1 K. Kazek (68)

Polonia Przemyśl: Krzanowski - Barszczak, Kokoć, Kuźniar, Kurylak, Sedlaczek (80. Gagat), K. Kazek, Tabisz, R. Buksa (65. B. Buksa), Gosa (70. A. Kazek), Wanat

Stal Nowa Dęba: Kotrych - Dudek, Wydro, Frankiewicz, Rachwał, K. Wilk (74. Witkowski), K. Serafin, Sz. Serafin, Rożnowski, Kwaśnik (46. Marek), Dudziak

Sędziował: Tomasz Szewczyk (Dębica). Żółte kartki: Barszczak, Gosa, Kokoć, Wanat - Frankiewicz, K. Serafin, Marek