2014-09-10 21:31:20

Resovia zgubiła punkty w Radzyniu Podlaskim

Resovia tylko zremisowała w wyjazdowym pojedynku z Orlętami Radzyń Podlaski. Spotkanie zakończyło się wynikiem 1-1.

Piłkarze Resovii wyszli na prowadzenie bardzo szybko, bo już w 2. minucie meczu. Błąd obrońców wykorzystał Piotr Krawczyk zdobywając gola na 1-0.

Kilka minut później niefortunnie w polu karnym "Pasiaków" interweniował Danil Wilk, który wpakował piłkę do bramki Marcina Pietryki zdobywając tym samym gola dla Orląt Radzyń Podlaski.

Jak się później okazało było to ostatnie trafienie w tym meczu. Resovia zremisowała po raz trzeci z rzędu i spadła na 5. pozycję w tabeli 3 ligi lubelsko-podkarpackiej.

ORLĘTA RADZYŃ PODLASKI - RESOVIA RZESZÓW 1-1

0-1 P. Krawczyk (2)
1-1 Wilk (6-samobójcza)

Orlęta Radzyń Podlaski: Wasiluk - Leszkiewicz (69. Szymala), Jakubiec, Zarzecki, Komar, Melnychuk (86. Król), Borysiuk , Kot, Tymosiak, Zmorzyński, Maca (64. Pereira)

Resovia Rzeszów: Pietryka - Adamski (56. Ząbkiewicz), Domoń, Kaliniec, Rop (82. Dziedzic), Sadecki (53. Skuba, 84. Róg), Sękowski, Szkolnik, Tabaka, Wilk, P. Krawczyk

Sędziował: Arkadiusz Łaszkiewicz (Zamość). Żółte kartki: Leszkiewicz, Melnychuk, Boryka - Ząbkiewicz, Tabaka

źródło: polskieligi.net / orleta-spomlek.pl