2014-08-19 18:54:45

JKS Jarosław wygrał derby z Orłem. Zwycięski gol Fedora

Mecze derbowy Orła Przeworsk z JKS-em Jarosław zakończył się wynikiem 0-1. Zwycięską bramkę dla gości zdobył Michał Fedor.

Pojedynek od pierwszych minut był bardzo wyrównany. Obydwie strony stworzyły sobie po kilka dogodnych okazji na zdobycie gola. W doliczonym czasie pierwszej połowy jeden z zawodników Orła Przeworsk trafił w słupek.

Jedyna bramka tego spotkania padła w 84. minucie. Gola na wagę trzech punktów dla JKS-u Jarosław zdobył Michał Fedor.

Gospodarze kończy w dziesiątkę, po tym jak na minutę przed końcem drugą żółtą, a w konsekwencji czerwoną kartkę zobaczył Krzysztof Sierżęga.

Był to zaległy mecz  3. kolejki 3 ligi lubelsko-podkarpackiej.

ORZEŁ PRZEWORSK - JKS JAROSŁAW 0-1 (0-0)

0-1 Fedor (84)

Orzeł Przeworsk: Flak - Guzior, Sierżęga, Sykała, Jarosz (45. Ostrzywilk) - Kołodziej (62. Słysz), Skała, Zięba (88. Buszta), Szewc - Walat, Buczek (77. Piątek)

JKS Jarosław: Cisek - Gliniak, Saramak, Klucznik (46. Fedor), Puńko - Raba (81. Pękala), Sobol, Bańka, Jurczak (90. Kania), Soczek - Tyrawski (46. Świst)

Sędziował: Artur Szelc (Krosno). Żółte kartki: Sieżęga, Buczek - Puńko, Świst. Czerwona kartka: Sierżęga (89, druga żółta)

źródło: polskieligi.net / jksjaroslaw.net