2014-08-18 08:53:24

Wisłoka Dębica - Sokół 1-2. Sieniawa z kompletem zwycięstw

Sokół Sieniawa wygrał 2-1 w Dębicy z tamtejszą Wisłoką i po trzech kolejkach 3 ligi lubelsko-podkarpackiej ma komplet punktów.

Lepiej w mecz weszli gracze Wisłoki Dębica, którzy już w 4. minucie spotkanie objęli prowadzenie po strzale Tomasza Baryczy głową.

Ten wynik jednak nie utrzymywał się długo. W 32. minucie wyrównującą bramkę zdobył Paweł Adamczyk skutecznie egzekwując rzut karny.

Decydujący gol dla Sokoła Sieniawa padł na dziesiąc minut przed końcem meczu, a jego autorem był Paweł Hass.

WISŁOKA DĘBICA - SOKÓŁ SIENIAWA 1-2 (1-1)

1-0 Barycza (4)
1-1 Adamczyk (32-karny)
1-2 Hass (80)

Wisłoka Dębica: Ćwiczak - Konrad, Remut (69. Pęcak), Podlasek, Bieszczad (77. Tryba) - Oślizło, Juszkiewicz, Rokita (87. Konik), Wolański (72. Kot) - Barycza, Kantor

Sokół Sieniawa: Kukulski - Siwyj, Skała, S. Padiasek, M. Padiasek - Wilusz, Bigas, Małyk (77. Hass) - M. Jędryas (65. Wróbel), Adamczyk (90. Zajchowski), Dziekan (76. Stefan)

Sędziował: Rafał Greń (Rzeszów). Żółte kartki: Konrad, Barycza - Dziekan. Widzów: 650

źródło: wisloka.com.pl / Nowiny