2014-08-17 22:53:40

Siarka Tarnobrzeg przegrała ze Zniczem Pruszków

W meczu zamykającym trzecią kolejkę 2 ligi zespół Siarki Tarnobrzeg uległ na własnym stadionie drużynie Znicza Pruszków. Pojedynek zakończył się wynikiem 0-2.

Mecz świetnie rozpoczęli goście, którzy już w 4. minucie objęli prowadzenie za sprawą Michała Zapaśnika. Piłkarz Znicza Pruszków bezlitośnie wykorzystał gapiostwo obrońców Siarki i skierował piłkę do bramki strzeżonej przez Oskara Pogorzelca.

Pomimo szybki straconej bramki piłkarze Siarki Tarnobrzeg szybko chcieli wyrównać stan rywalizacji. Stwarzali sobie okazje, lecz żadna z nich nie potrafiła znaleźć drogi do bramki Znicza.

Zobacz: Siarka Tarnobrzeg - Znicz Pruszków 0-2 [WIDEO, BRAMKI]

W 27. minucie kolejny błąd popełnili obroću Siarki, którego na gola zamienił tym razem Bartosz Nikliński. Gra Siarki od tego momentu nieco się posypała. Kwintesencją była czerwona kartka Daniela Koczona w 44. minucie , który to po faulu zawodnika gości na połowie Siarki postanowił sam wymierzyć sprawiedliwość i leżąc kopnął rywala za co wyleciał z boiska.

Druga połowa pomimo personalnego osłabienia "Siarkowców" przebiegała całkowicie pod ich dyktando. Brakowało jednak pomysłu na wykończenie choćby jednej akcji, która pozwoliła im zdobyć kontaktową bramkę.

W drugich 45 minutach goście oddali tylko jeden strzał, który Pogorzelec sparował na rzut rożny. Pomimo całkowitej dominacji Siarki Tarnobrzeg w drugiej połowie wynik z pierwszych trzech kwadransów nie uległ zmianie. Po meczu piłkarze z Pruszkowa nie kryli swojej radości z jak to określali "cennej zdobyczy" na tarnobrzeskim gruncie.

SIARKA TARNOBRZEG - ZNICZ PRUSZKÓW 0-2 (0-2)

0-1 Zapaśnik (4)
0-2 Niksiński (27)

Siarka Tarnobrzeg: Pogorzelec - Nadolski, Bochenek, Baran, Persona - Frankiewicz, Tunkiewicz (70. Figiel), Stępień, Koczon, Paluch (61. Więcek) - Truszkowski (85. Ciećko)

Znicz Pruszków: Bigajski - Kucharski, Jędrych, Biedrzycki, Pielak - Tomczyk, Januszewski (46. Glanowski), Niksiński (77. Kraska), Zapaśnik (62. Rackiewicz), Banaszewski - Górski

Sędziował: Mariusz Korpalski (Tarnobrzeg). Żółte kartki: Truszkowski - Biedrzycki, Pielak, Januszewski. Czerwona kartka: Koczon (44, kopnięcie rywala)

źródło: własne (chmura)