2014-08-17 15:56:00

Polonia Przemyśl zremisowała w Nowotańcu. Dwie czerwone kartki

Mecz Cosmos Nowotaniec - Polonia Przemyśl w ramach 3. kolejki 4 ligi podkarpackiej zakończył się wynikiem 1-1.

Piłkarze Polonii Przemyśl na prowadzenie wyszli dopiero w 66. minucie. Autorem gola był Arkadiusz Gosa. Chwilę wcześniej z boiska wyrzucony został Michał Śmietana, który został ukarany czerwoną kartką za dyskusję z arbitrem.

Wyrównująca bramka dla Cosmosu Nowotaniec padła w 69. minucie po strzele Michała Szatkowskiego.

Przemyślanie również kończyli ten mecz w dziesiątkę. Na nieco ponad dwadzieścia minut przed kończem spotkania czerwony kartkonik zobaczył Mateusz Wanat.

COSMOS NOWOTANIEC - POLONIA PRZEMYŚL 1-1 (0-0)

0-1 Gosa (66)
1-1 Szatkowski (69)

Cosmos Nowotaniec: Krawczyk - Wójcik, Sobota, Śmietana, Pluskwik, Laskowski, Gołda (83. Florek), Kuzicki, K. Śliwiak, Zima, Zarzyka (10. Szatkowski)

Źółte karki: Kuzicki, Gołda, Laskowski, Śmietana. Czerwone kartki: Śmietana (64, za krytykowanie decyzji sędziego) - Wanat (72)

źródło: polskieligi.net

Januszek 2014-08-17 16:12:03

Kto sędziował?

obiektywny obserwator 2014-08-17 17:27:24

mecz ustawiony przez sędziów. ta liga wgl jest ustawiona. Polonia awansuje a reszta drużyn 4 ligi musi się pogodzić z przegranymi w meczach z nimi. To co odwalili sędziowie w Nowotańcu to parodia sędziowania. Zawodnicy się naciągają a sędzia patrzy i każe grać dalej. Amatorka...

stachu 2014-08-17 17:38:44

wieśniaki z nowotańca może by tak podać skład Poloni co ??

---- 2014-08-17 18:10:18

A kibice Poloni Przemyśl okradli sklep w Nowotańcu

kkk 2014-08-17 19:37:38

Zepsute drukowanie. Cosmos - Polonia 1-1
Cosmos Nowotaniec pomimo starań trójki sędziowskiej zremisował z Polonią Przemyśl 1-1. Już w pierwszych 15 minutach meczu Piotrek Laskowski został trzykrotnie brutalnie wycięty od tyłu co poskutkowało aż jedną żółtą kartką dla zawodnika gości. W dalszej części spotkania "arbitrzy" dali popis obiektywnego sędziowania... niestety byli obiektywni tylko w akcjach w których pokrzywdzona była Polonia. Kabaret trwał w najlepsze. W 64. minucie Michał Śmietana, po tym jak został ukarany żółtą kartką za faul, powiedział sędziemu głównemu co myśli o takim prowadzeniu spotkania, a że użył do tego zapewne słów adekwatnych do tego na jakim poziomie swoją pracę wykonywał arbiter, to wyleciał z boiska z czerwoną kartką. Osłabiony Cosmos dwie minuty później stracił bramkę. Pokazaliśmy jednak charakter. Już w 69. minucie po strzale Jakuba Zimy, piłkę na linii dobił Michał Szatkowski i było 1-1. W 72. minucie Mateusz Wanat zaczął przepychać się z Szymonem Pluskwikiem. Co robi sędzia? Nie przerywa starcia, puszcza grę! Dopiero po chwili, kiedy ten pierwszy powalił naszego zawodnika na ziemię, zareagował dając mu czerwoną kartkę. W końcówce meczu Krystian Śliwiak pada na murawę popchnięty przez zawodnika gości. Jakub Tomoń, główny drukarz tego spotkania nie zdecydował się na ukaranie zawodnika Polonii. Mecz zakończył się wynikiem 1-1 i wydaję mi się, że mocodawcy pana Tomonia i spółki nie będą zadowoleni z takiego obrotu sprawy.

~anonim 2014-08-17 22:54:59

Sędziowie byli beznadziejni !!! Bzdury piszecie że sędziowali na korzyść Polonii. Prawda jest taka ze mylili się w dwie strony a więcej na ich błędach zyskał Cosmos.

ooo 2014-08-18 05:14:48

sędziowie piewszy raz nie sędziowali za nowotancem i buraki juz problem maja...
a sędzia to naprawde dramat..

~anonim 2014-08-18 08:24:02

Polonia była zespołem zdecydowanie lepszym !!! Ten remis jest zwycięstwem Cosmosu odniesionym dzięki sędzią !!! Polonia grała w piłke a Nowotaniec skupił się na faulowaniu i bieganiu za piłka bez żadnej koncepcji gry.

do anonim 2014-08-18 10:10:28

Chyba byłeś na innym meczu.

---- 2014-08-18 10:56:37

gosc 2014-08-18 13:21:40

pluskwik cwanik i prowokator niejeden mecz powinien skonczyc na trynunach ale sedziowie zawsze byli laskawi dla nowotanca ha, ha ale jak sedziowie w miare rowno to wtedy krzyk i zgrzytaie ze stronniczyl.