2014-08-16 23:11:13

Strumyk Malawa zwyciężył w Nisku. Artur Lebioda nie pomógł

Dwa gole Artura Lebiody nie pomogły Sokołowi Nisko w starciu ze Strumykiem Malawa. Goście zwyciężyli 3-2.

Piłkarze Sokoła Nisko dwukrotnie wychodzili na prowadzenia po bramkach niezawodnego Artura Lebiody, który pomimo 39 lat na karku wciąż potrafi strzelać gole.

Za każdym razem jednak Strumyk Malawa doprowadzał do wyrównania. Jeszcze przed przerwą trafiali kolejno Damian Bieda i Maciej Rusin, i po pierwszych 45 minutach było 2-2.

Decydujący gol padł zaraz po zmianie stron. Bramkę na wagę wyjazdowego zwycięstwa dla Strumyka zdobył Piotr Gaca.

SOKÓŁ NISKO - STRUMYK MALAWA 2-3 (2-2)

1-0 Lebioda (10)
1-1 Bieda (20)
2-1 Lebioda (23)
2-2 Rusin (45)
2-3 Gaca (46)

Sokół Nisko: Sudoł - Wilk, Stępie, Wlizło (74. Sojecki), Dyba (65. Szypra), Cichoń, Woźniak, Kocój, Niedziałek (82. Serafin), Lebioda, Juda

Strumyk Malawa: Albrycht - Bieda, Kędzior, Rusin, Szyszka (89. Możdżeń), Rzucidło, Kmuk, Ziobro (71. Smyrski), Ivanovskyy, Gaca, Tokarz (81. R. Gaweł)

Sędziowali: Kamil Dobosz oraz Piotr Garbiński i Dariusz Domaradzki (Brzozów). Żółte kartki: Szyszka, Ziobro, Rusin, Kędzior

źródło: polskieligi.net